Co poradí homeopatka a profesionální aromaterapeutka při pohledu na vbočený palec? Exkluzivně pro Vás

Štěpánka kdysi četla můj e-book a napsala mi krásnou referenci.

Nemáte dost síly a trpělivosti k řešení svého vybočeného palce. Tak po přečtení eBooku Kdyby Váš vybočený palec uměl mluvit, nestačili byste se divit jak drsně by Vám vynadal“ se s chutí pustíte spolu s autorkou Zuzkou do jeho řešení. Získáte nadhled a inspiraci při řešení tohoto problému. Přečtete ho bez přestávek a hned budete chtít přímo pokračovat v získání strategie a postupu, jak na hallux. 😀

 

Když přijde na řešení vbočených palců, se Stěpánkou Zeithamlovou se krásně doplňujeme.

Já pomáhám lidem nastavit komplexní cvičební plán, ve kterém se věnuji nejdříve eliminaci návyků, které přispívají ke vzniku vbočeného palce, pak se věnuji stabilizaci prvního metatarzu, což je společný jmenovatel všech vbočených palců a teprve poté se věnuji regeneraci palcového kloubu. V této fázi jsou již obvykle zmírněny (vyřešeny) problémy, které jdou s halluxy ruku v ruce. Pokud některý z problémů přetrvává, je třeba se na něj podívat izolovaně.

Štěpánka říká:

„Při pravidelném cvičení a rovnání vbočeného palce je vhodné masírovat palec a oblast kolem něj.“

Štěpánka Zeithamlová, registrovaná homeopatka a profesionální aromaterapeutka doporučuje dále…

Jednou z vynikajících bylin na svaly, vazy, kosti a klouby je kostival lékařský. Formou masti nebo gelu natírejte a masírujte příslušnou partii několikrát během dne.

Dalším z prostředků je využití vůní, tj. AROMATERAPII.

Ano, mluvím o vůních.

Jedná se o výtažky z jednotlivých rostlin, stromů, …

Pomocí těchto vůní můžeme vytvořit směsi, kterými si masírujeme tělo nebo v tomto případě vbočený palec. Přes kůži se účinné látky dostávají do těla. Konkrétním výběrem rostlinného a éterického oleje působíme na celého konkrétního člověka. Může pomoci člověku se uvolnit, dezinfikovat, podpořit léčbu, …

Vytvořte si svoji směs na masáž a potírání.

Směs: do 30 ml mandlového oleje nakapejte 5 kapek řebříčku obecného.

řebříček obecný

 

Přemýšleli jste: Proč se mi vytvořil vbočený palec? Co to vše mohlo způsobit?

Souvisí to nějak s mými návyky? Kromě cvičení, co mohu ještě udělat, aby se mi již nikdy neobjevil.

Pokud máte vbočený palec, tak se určitě jedná o chronickou záležitost. Nevznikl hned, ale postupně den za dnem. Na chronické záležitosti je homeopatie vynikající. Pojmeme celou situaci jako systémovou záležitost a potupujeme až k odstranění příčiny, která způsobila vznik vbočeného palce. Velkou výhodou homeopatie je, že zasahuje nejen fyzickou rovinu, ale taky psychickou a pocitovou.

Nelze úplně navrhnout jedno homeopatikum na vbočený palec, protože každý může mít tu příčinu odlišnou. U homeopatie není homeopatikum na něco. Homeopat postupně rozkrývá, analyzuje a sestavuje konkrétní homeopatickou léčbu.

Závěrem od Zuzky

Ideálním řešením je najít si odbroníka, kterému věříte a máte radost ze společné spolupráce.

Zuzana Kejíková
Zuzka pomáhá lidem pochopit, proč obvyklé metody řešení vbočených palců opakovaně selhávají a své klienty s radostí učí, jak díky účinnému odstranění příčiny a efektivnímu nastartování regeneračních procesů, srovnat vbočené palce jednou provždy. "Napsala jsem pro Vás krátké pojednání o tom, jak se dívat na řešení vbočeného palce, aby přestal blokovat genialitu Vašeho těla a také Vás nasměruji k jeho vyřešení, stáhnete si jej kdykoliv zdarma zde: Kdyby Váš vbočený palec uměl mluvit, nestačili byste se divit, jak drsně by Vám vynadal"
Komentáře
  • Kdyby Váš vbočený palec uměl mluvit,

    nestačili byste se divit, jak drsně by Vám vynadal

  • Nejnovější příspěvky
  • Facebook
  • Kampaň na Starovači je dostupná zde

    https://www.startovac.cz/projekty/jak-srovnat-vboceny-palec-bez-operace