JAK SROVNAT VBOČENÝ PALEC bez operace a napořád?

Když se kouknete dolů a vidíte vbočené palce, nebo jiné deformace chodidel, můžete si říct a sakra, lepší už to nebude, to je v rodě, nebo cokoliv, čím se ukonejšíte v současné situaci…protože ještě netušíte, jak báječné je zažívat ten pocit, když se dostaví první pokroky díky úplně snadnému cvičení.

Bez legrace. Trik je v tom, že pohybový systém má svá pravidla, která je třeba dodržovat. Na každém kroku, při každém sportu, cvičení, v každém pohybu a dokoce i při lumpárnách :). Přesně tak!

Jakmile se vytvoří vbočený palec, ploché nohy, případně jiné deformace, je to vlastně jen tím, že člověk přestal respektovat pravidla pohybu, které ho pravděpodobně nikdy nikdo neučil. A navíc, obvykle to nevědomky odkoukají i děti. Ups. 

A co s tím? Ať už se na své nohy potřebujete spolehnout při dlouhých vycházkých, nákupech, nebo zdolávání příkré skalní stěny, postup bude vždy stejný. Stačí se začít soustředit na správný pohybový vzor, minimálně ze začátku si často připomínat klíčové body a pravidelně trénovat (alespoň pár minut denně). Není to žádné kouzlo, ani rituál slibující zázraky do tří dnů. Je to plnohodnotná varianta řešení...namísto bolestivého chirurgického zákroku.

Ponořte se do tajů geniality pohybového systému s novou knihou Jak srovnat vbočený palec bez operace a jednou provždy!

 • Tištěná kniha, 236 stran.
 • Klíčové souvislosti snadno stravitelným způsobem, bez studia stovek odborných knih.
 • Kombinace praktických tipů, zkušeností, znalostísouvislostí, které můžete začít okamžitě používat.
 • Odborné názory 9 spolupracujících specialistů, kteří se problémy se vbočenými palci zabývají také,
 • z toho 1 lékař, specialista s dlouholetou praxí v oboru ortopedie.
 • 11 kapitol, které vás doslova za ruku provedou cestou řešení vbočených palců, po stránce fyzické i psychosomatické.
 • Kniha je báječná, čtenářům se nejen líbí a říkají o ní krásné věci, ještě k tomu se teší z prvních pokroků! Je to neuvěřitelné...
 • P.S. Bohužel jsem zatím nevymysela (a ani nevím, zda to někdy dokážu), jak byste mohli srovnat palce jen přečtením 236 stránek knihy a prohlédnutím obrázků, každopádně vím, že jakmile začnete, první pokroky se dostaví.
Je to úžasné, před týdnem jsem si začala dávat na polohu lopatek. Večer cvičím správné dýchání a dnes jsem cítila, jak mi v práci pracují břišní svaly, úplně jinak, než dřív. Cítím se pružnější a mám lehčí nohy. Děkuji
Alena
Na meno Zuzana Kejíková som narazila náhodne na internete v roku 2018. Zo zvedavosti som si objednala prvé vydanie jej knihy Jak srovnat vbočený palec bez operace a jednou provždy. Kniha dorazila rýchle aj s podpisom. 😊 Hneď po otvorení ma zaujalo to nevšedné obrázkové spracovanie😊 a prečítala som ju jedným dychom za večer. Okamžite som vedela, že toto je môj človek, chcem sa s ním stretnúť, vypočuť, vyskúšať. Najbližší kurz bol vtedy v Brne, ale na ten som sa nedostala. Preto som bola nesmierne rada, keď som zistila, že Zuzka bude hosťovať na Slovensku v Čachticiach na pozvanie Marianny Kováčovej. Okamžite som sa prihlásila a dodnes neľutujem. Nielenže som spoznala super človeka v osobe Zuzky, ale samotný kurz ma presvedčil, že to naozaj ide. Zuzkin prístup a pohľad na problém je celkom iný, nazvala by som ho „proti prúdu“. Nie je nič pre hltačov tabletiek a milovníkov jednoduchých riešení. Jej súbor rád a cvikov je o zmene myslenia, práci na sebe. O tom, že svojou vlastnou snahou a vytrvalosťou dokážeme naozaj pohnúť svetom, svetom našich chodidiel. Veľmi ma potešilo, že Zuzka sa rozhodla napísať a vydať novú vylepšenú knihu a prekvapením bolo, že v jednej kapitola bude zmienka i o mne. 😊 A ten portrét. 😊 Knihu vrelo odporúčam nielen prečítať, ale cvičenie i vyskúšať a hlavne v snahe vytrvať. Lebo nič, čo sme si usilovne šetrili a budovali celé desaťročia, nezmizne šibnutím čarovného prútika. Ďakujem Zuzke a želám veľa spokojných čitateľov – cvičiteľov. 👍👍
Božka
Dobrý den, milá Zuzanko, kniha mi dnes dorazila, moc děkuji za podpis. Mám právě polední pauzu a tak jsem se začetla, že mám obavu, abych nepřišla pozdě na odpolední směnu. Děkuji vám za skvělou knihu.
Dana
Dobrý deň. Ďakujem veľmi pekne za vašu knižku s podpisom. Už len nazretie do stránok ma zaujala. A o čo viac ako som prevrátila stránku a vykukla na mňa moja najlepšia mentorka Marianna Kováčová ktorá mi otvorila dvere do pedikérskej profesie. Ďakujem, už teraz viem, že vaša knižka ma obohotí o nové dôležité informácie ktoré budem potrebovať pre mojú profesiu.
Adriana
Zprvu jsem si myslela, že se psaným slovem nedá vyjádřit vše, jako na kurzu, ale spletla jsem se. Ta kniha je neuvěřitelná a Zuzka v ní dokázala snad nemožné 😃 Ty její obrázky a tzv. lidské vysvětlení tak odborného tématu mně velmi mile překvapilo. Kniha obsahuje naprosto vše, co je k pochopení potřeba. Je v ní naprosto dokonale vyjádřeno, jak ,,všechno souvisí se vším,, 😃. Tuhle kouzelnou knihu budu mít ve svém salónu Charre - atelier a budu jí svým klientům půjčovat ke čtení v průběhu jejich ošetření. Věřím, že to mnohým otevře oči a konečně pochopí ,,TO,, co se jim snažím vysvětlit vždy, když si stěžují na svoje problémy s nohami. Děkuji ti Zuzko z celého srdce za tento úžasný počin a těším se na další spolupráci.
Renata Charvátová
🤩🤩🤩Moc se mi líbí, jak přijemně Zuzka ke svým čtenářům promlouvá a trpělivě vysvětluje vše, co je potřeba v sobě znovuobjevit k řešení vbočených palců a operace se tím stává jen jednou z možností nabízených na trhu. 🤩🤩🤩 😎😎😎 Při čtení jsem měla pocit, že je Zuzka se mnou a každé slovo slyším přímo z úst mé kamarádky. Naše příběhy se protly v roce 2017, když jsem si objednala na Startovači její první knihu. Ta původní kniha byla psaná srdcem, tahle taky a současně je to pořádný nášup, který vás vezme do výšin nadhledu a současně budete stále stát nohama na zemi. 😎😎😎 😱😱😱😱Pro mě to bylo dobrodružství, strhující a napínavé, které odborným detailům vdechuje život a činí je snadno zapamatovatelnými a uchopitelnými.😱😱😱😱 🦄🦄🦄Hltala jsem každý řádek, kde Zuzka popisuje souvislosti, díky kterým v jednoduchém cvičení objevíte tu pravou hloubku a moudrost. 🦄🦄🦄 🥰🥰🥰Protože moje Lavendu - Dotkni se zdraví pomáhá lidem dotknout se zdraví, rezonuje se mnou především celkový ozdravný efekt cvičení, díky kterému můžete sledovat příjemné pozitivní změny v pohybovém systému, jako celku. 🥰🥰🥰Takže je výhodné cvičit podle návodu v knize nejen na vbočený palec, ale i na bolavá záda nebo karpální tunely. To mám vyzkoušeno osobně.🥳🥳🥳 🐘🐘🐘V knížce Vás Zuzka provede kompletní problematikou vbočeného palce. Dozvíte se, co to vlastně je, jak vzniká i jaké mýty a fakta se k němu vztahují. Dokonce nahlédnete do hlavy opravdového chirurga. Ale více už vám neprozradím. Pokud knihu potřebujete, kniha si k vám cestu najde. 🐘🐘🐘
Vendula Martinková

S ponořením do knihy se možná objeví kvanta nových otázek...na které budete znát odpovědi. 

 • Jak si udělat jasno a vyřešit své problémy, i když se někteří odborníci vymezují protichůdnými názory.
 • Jak objevit pouhým okem první indikátory vzniku deformací a získat doslova rentgenový zrak.
 • K pochopení zdravotního problému potřebujete rozsáhlé znalosti anatomie, latinu, hromady knih a stovky hodin času. Myslíte? Ne! Pokud jej někdo lidsky zpracuje a naservíruje vše doslova na stříbrném podnose.
 • 6 příčinám vzniku vbočených palců se těžko vyhneme, společný důvod ale vyřešíme.
 • Jak snadno a rychle eliminovat to, co vbočený palec miluje.
 • Vbočený palec (hallux valgus) je genetický? Ne!
 • Co dělat, když jsou křivé palce odolné vůči bosé chůzi.
 • Jak si užívat přínosy pomůcek a vyhnout se závislosti na nich.
 • Jak zmírnit současné obtíže a investovat efektivně.
 • 5 urychlovačů výsledků.

+ BONUS: Kniha bude vlastnoručně podepsaná autorkou.

+ EXTRA BONUS

1000 Kč sleva na kurzy pořádané v ČR, kde se naučíte pěkně krok za krokem a pod osobním vedením Zuzany Kejíkové si osvojíte novou metodu rovnání vbočených palců, jejíž první výsledky často šokují účastníky kurzů již po prvních 2 dnech cvičení

Pokud zjistíte, že kniha není to pravé pro Vás, nabízím GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ. Stačí mi napsat do čtrnácti dnů od zakoupení a já Vám bez dotazů pošlu peníze zpět.
Zuzana Kejíkováspecialistka na rovnání vbočených palců bez operace

P.S. Toto je limitovaná edice a kusů k prodeji s podpisem je opravdu málo. Máte šanci svou knihu získat dnes! Objednejte si knihu hned teď!