Toužíte srovnat vbočený palec bez operace

a jednou provždy?


 

Zmenšit, nebo úplně vyzmizíkovat "kostku"?

A rozlousknout navazující problémy?

 


 

Samozřejmě, že to jde, jen je třeba postupovat komplexně

proto jsem pro Vás napsala knihu 

 

Jak srovnat vbočený palec bez operace,

díky které zjistíte:

  • jak účinně odstranit příčinu vbočených palců,
  • jak srovnat vbočené palce, i když jsou odolné vůči bosé chůzi,
  • jak si udržet zdravé palce po zbytek života,
  • a jak si díky tomu užívat ve svém těle více zdraví, krásy a pružnosti?

Jmenuji se Zuzana Kejíková

Již pátým rokem pomáhám lidem rovnat vbočené palce bez operace a díky tomu vyřešit řadu problémů, které se vbočenými palci souvisejí a skrývají se mezi lékařskou diagnózou a 100% zdravím (od bolestí zad a páteře, přes úlevu od migrény, až po pomoc s otěhotněním). 

Ukazuji lidem, proč obvyklé metody řešení vbočených palců opakovaně selhávají a lidé musí podstoupit bolestivý chirurgický zákrok. Své klienty s radostí učím, jak díky účinnému odstranění příčiny a efektivnímu nastartování regeneračních procesů v těle srovnat vbočené palce jednou provždy.

 
 

„Pevně věřím tomu, že řešení vbočených palců bez zbytečné a bolestivé operace se jednou stane plnohodnotnou možností léčby. Je to totiž jediná možnost, která řeší i s tím spojené problémy, vrací život do nohou a energii do každého dne.“

Celostní řešení vbočených palců získáte v knize Jak srovnat vbočený palec bez operace a jednou provždy.

Vbočený palec je jako časovaná bomba, souvisí s milionem dalších problémů a barefooty jsou na něj obvykle krátké.

Protože nechci, aby kdokoliv musel riskovat a řešit problémy, které souvisejí se vbočenými palci, napsala jsem knihu, díky které lidé získají o problému přehled v celém jeho kontextu a možnost si vbočený palec do své boty dobrovolně vůbec nepustit.

Vbočený palec je problém s nutností komplexního řešení, který se bude zhoršovat a nabalovat na sebe další a další problémy, dokud jej nezačnete řešit správně. 

Pevně věřím tomu, že by se lidé na vbočený palec dívali úplně jinak, kdyby někdo tušil, že se vbočeným palcem ze svého těla nedostanete maximum, ani kdybyste se rozkrájeli. 

Přeji si, aby každý člověk mohl znát minimálně pár souvislostí, které dnes zvládá ve zjednodušené verzi i moje pětiletá dcera, a které slečnu Janu dostaly v jejím celoživotním boji se vbočenými palci na vítěznou vlnu.

 

Bude pro Vás kniha užitečná?

Nejjednodušeji poznáte, zda pro Vás kniha může být užitečná, když mrknete na palec. V případě, že palec není úplně rovný, případně nesměřuje rovně dopředu, nebo je mezi palcem a ostatními prsty neobvyklá mezera, bude pro Vás kniha užitečná. Naučím Vás rozklíčovat jádro problému a problém vyřešit - a ještě něco - protože nechci, aby u té knížky někdo strávil mládí, vysvětluji všechno lidsky a jednoduše. 

Pokud vypozorujete alespoň na jednom chodidle náznaky vbočeného palce a současně máte některé ze souvisejících problémů, můžete částečně zajásat, protože máte velkou šanci, že kniha navede Vaše kroky směrem k řešení a úplnému vyřešení. V ideálním případě máte za sebou také lékařská vyšetření a nenapasovali jste se do žádné diagnózy, protože pak se můžete některým diagnózám jednou provždy vyhnout.

Kniha pro Vás bude užitečná, máte-li některé z problémů, které se díky komplexnímu řešení vbočených palců zmírní/vyřeší.

Vbočené palce jsou na dolních končetinách, proto se zaměřím nejdříve na dolní končetiny a pak problémy rozdělím podle toho, jak moc souvisejí se vbočenými palci. 

Kotníky - bolesti, úrazy

Lýtka - křeče (jinak nevysvětlitelné)

Kolena - bolesti, úrazy, problémy s chrupavkou, čéškou

Kyčle - problémy, bolesti, píchání

Specifickou skupinou problémů jsou křečové žíly a hemeroidy, menstruace, neplodnost, problémy s otěhotněním, v těhotenství, s impotencí, erekcí, protože jejich původ je obvykle smíšený a například u žilních problémů, potřebujete částečně posílit také cévní stěnu. 

V této skupině problémů můžete zmírnit obtíže také léky a doplňky stravy, se vbočenými palci souvisí ta část, na kterou jsou léky i doplňky stravy krátké. Některé problémy také potřebují řešení ve více fázích. Nejdříve komplexní řešení vbočeného palce a pak je třeba udělat pár specifických kroků navíc (u problémů v obalsti pánve). Pokud jste po lékařské stránce v pořádku, máte 99% šanci, že tímto postupem problémy vyřešíte. 

Naopak ischias (ústřel, houser) jde ruku v ruce se vbočeným palcem a vůbec nemá smysl jej řešit jakoukoliv chemií, ani doplňky stravy, pokud nemáte v plánu si jen v klidu dožít stáří.  

Snad kromě migrénových bolestí hlavy by se dalo říci, že čím je problém ke vbočenému palci blíže, tím více s ním souvisí. Jen trvalé vyřešení migrény se obvykle neobejde bez znalosti komplexní strategie řešení vbočených palců, i když na chodidle není skoro nic vidět. Za zmínku stojí také problémy se štítnou žlázou, bez kterých se vbočený palec obvykle neobejde.

Můžete mít jakékoliv nespecifické bolesti svalů/kloubů, kdekoliv v těle, na které se nevztahuje žádná diagnóza a nejsou psychosomatické. Také můžete mít problémy, které se projevují zvláštními bolestmi, jako cévní onemocnění, diagnóza se nepotrvrdí, protože stačí  “jen” stabilizovat metatarz a obnovit funkce struktur v dolní končetině.

Komplexní řešení vbočených palců Vám také může ulevit od bolesti způsobené atrózou (ne revmatoidní artritidou) a pomůže Vám ke kvalitnějšímu pohybu i s vyšším stupněm artrózy. 

Kniha pro Vás bude užitečná, i když nemáte o lidském těle ani páru, protože to je kniha pro čtenáře, ne pro mě, tak klidně risknu to, že se od srdce zasmějete mým asociacím, které si snadno zapamatujete. Hlavní je, že budete hned přesně vědět, co je příčina, co je důsledek a jak problémy řešit, aby výsledkem bylo vyřešení.

Nebudu nikomu tvrdit, že všechno, co doporučuji, je pro každého, to vůbec ne. Chci Vám pomoct s rozhodováním o možnostech řešení přesně podle Vašich potřeb a Vašich dalších problémů. Chci, ať máte přehled a rozhodujete se na základě relevantních informací, v kontextu svého těla a v kontextu Vašeho života.

Nemám tušení, které pomůcky pro Vás budou přínosné, nicméně Vám vysvětlím, kde je zakopaný pes a pak Vy budete vědět, které pomůcky jsou pro Vás přínosné a to je pro mě důležité.

Když se na Vás podívám já, vidím mistrovské dílo a ráda Vám dopřeju pohled skrze mé oči. Díky tomu uvidíte, že Vaše tělo, je dokonalé už teď. Když máte vbočený palec, nebo tělo svou dokonalost neprojevuje navenek, chybí jen konkrétní věci, které se potřebujete naučit. Ten zbytek je jen proces učení, nic víc. 

Maminkám po porodu prozradím tajemství, protože mají obrovskou výhodu i nevýhodu současně. Ženy, které využijí přirozené hormonální reakce svého těla při poporodní regeneraci, mohou mít lepší tělo, než měly, kdy dříve. Naopak ženám, které měly před těhotenstvím různé problémy a nerovnáhy, se ve většině případů každá nerovnováha úplně zbytečně zhorší, nemluvě o vzniku a zhoršení vbočených palců. Maminky, které pochopí tyto principy se nemusí děsit vbočených palců u sebe, ani svých ratolestí a zjistí, proč je dědičnost vbočených palců mýtus.

Jakmile pochopíte souvislosti, získáte maximum z každého cvičebního systému, ať už jste v roli cvičitele a vedete své klienty, nebo cvičíte pro sebe.

(Vrcholoví) sportovci najdou cestu, jak potřebují naddimenzovat své tělo, aby si mohli dlouhodobě  užívat nadlidské výkony a zdravý důchod. Nebudu nikomu kecat do tréninku, ten už je dokonalý, když se dostali tak daleko. Na vrcholu jsou úžasní všichni, jenže na špičce se už počítá každý sebemenší detail. Vysvětlím detaily, které většina trenérů přehlíží, protože jsou tak mrňavé, že by v nich nikdo nikdy nehledal rozdíl mezi vrcholem a špičkou.

Reference

Vbočené palce mě provází už od puberty. Má je ale většina lidí, které znám, proto jsem to neřešila. Až do teď. Zvýšila jsem fyzickou zátěž (trénuji na půlmaraton) a začaly mě pekelně trápit snad všechny klouby na nohou. Začala jsem cvičit podle Zuzčiných doporučení a už po pár dnech se mi lépe vstává. Věřím, že když vytrvám, všechny mé problémy zmizí. Cviky jsou navíc jednoduché a zaberou jen pár minut. Knihu doporučuji každému, kdo se chce hýbat bez bolestí a kdo to nechce už jen „doklepat do rakve“.

Eva Petružálkováwww.korekturyeva.cz

Není to vtíravé, je to vkusné. Má to srdce a styl. Není to nudné, ale přitom na úrovni. Nic podobného jsem na trhu neviděla...

Michaela Sýkorovákoučka