JAK SROVNAT VBOČENÝ PALEC bez operace

a jednou provždy

(Kromě bolestivého chirurgického zákroku existuje další plnohodnotná varianta řešení, kterou se můžete naučit díky jedinečné tištěné knize.)

Víte, že každý čtvrtý člověk je nespokojený s výsledkem operace? 


Málokdy bývají výsledky operace podle představ pacientů, přestože postupy jsou rok od roku propracovanější v detailech. Avšak z nadhledu sám profesor Dungl v moderní učebnici ortopedie píše: "Vbočený palec je nevyřešená lékařská záhada.”

Cítíte se zahlceni protichůdnými informacemi? Rozhodování o řešení vbočených palců může být těžké, i když máte všechny informace.

Například operace má jiný cíl, než zbavit člověka nepříjemného pocitu, který dokáže zkomplikovat horskou túru, zkazit radost z bruslení a dokonce i uhasit vášeň z oblouků na lyžích.

Bezhlavé zkoušení korektorů slibujících zázračné výsledky po několika měsících, kdy jsou výsledky stále jiné než očekávané, vede k pocitům beznaděje. A poté, co se výše investic často vyšplhá do řádů několika tisíc korun, se nabízí operace, jako jediné smysluplné řešení, které ještě zbylo. 

Nepotřebujete náhodou rozhodnutí, která neudělá vašemu životu čáru přes rozpočet?

Druhé rozšířené vydání, limitovaná edice

Můžete dalších pár let kupovat “zázračná udělátka”, nebo to nechat být a tím si koupit zlatou vstupenku na operační sál.

Ale co když se pak po operaci palec znovu zkřiví?! Případně milovník vysokohorské turistiky několik měsíců po operaci zjistí, že moc daleko nedojde a cítí směsici negativních pocitů. Je to výsledek, který v konečném důsledku zamrzí i operatéra. Lékař nemá prostor, ani nemá v popisu práce poznávat, kdo je pacient, jako člověk, co je pro něj důležité a zda možná rizika operace nezasahují nenávratně do smyslu jeho života. Ortoped je chirurg, jeho pracovní náplní je přemýšlet skalpelem a najít operační postup, který nejlépe “opraví” vaše chodidlo. 

Naštěstí pro vás, je zde řešení. Je na pacientovi zorientovat se v problematice natolik, aby věděl, zda přijímá možná rizika operace. Je jedno, zda nejsou tak velká, aby mohla významně ohrozit cokoliv důležitého v životě, nebo jsou jen menší ve srovnání s aktivitou, kterou je třeba vynaložit pro řešení bez operace. Tato kniha přináší komplexní vhled do problematiky vbočených palců jak z nadhledu, tak do detailů.
 

Čtete tyto řádky, proto je ten pravý čas:

 • Dopřát si luxus nadhledu s minimem investovaného času. Udělat si obrázek o současných možnostech, jak v případě akutních, tak v případě chronických problémů.
 • Porozumět pohybovému systému jako celku a díky tomu vytěžit maximum z procesů regenerace i zvyšování výkonů.
 • Při rozhodování o řešení problému najít pro sebe tu pravou variantu, které zapadne do vašeho života.
 • Najít úlevu od akutní bolesti, pokud vás momentálně trápí.
 • Naučit se vnímat a řešit problémy, které se vbočeným palcům lepí na paty.
 • Užívat si opět naplno své oblíbené sporty a postupně srovnat cvičením palce napořád, pokud je to cesta, kterou si zvolíte, máte vše v ruce.
 • Nahlédnout do hlavy operatéra, specialisty s dlouholetou praxí a udělat si představu o operacích vbočených palců a myšlení chirurga.

Jaké by to bylo sledovat,

jak se palce rovnají bez zásahu lékařů. Namísto botů, které vám sedí, si koupit boty, které se vám líbí, po kterých celé ty roky tak toužíte a obdivujete je ve výloze. Jaké by to bylo jít si zaběhat bez omezení, případně si užít krásy přírody na dlouhém výšlapu…

Kdo jsem já?

Především jsem máma, která hledala nejlepší řešení vbočených palců pro svou dceru. Odmítla jsem se smířit s běžně dostupnými variantami. A dnes můžu kecat do rehabilitačního plánu vrcholovým sportovcům. Vím tedy o čem mluvím.

Jmenuji se Zuzana Kejíková a pomáhám lidem rovnat vbočené palce bez operace a napořád. 

 

Pocity beznaděje, které jsem zažívala před sedmi lety, když se mojí dceři začaly křivit palečky, sotva začala chodit, jsou dávno v propadlišti dějin. Přestože má moje dcera hypermobilní klouby, tedy jednu z predispozic vzniku vbočených palců, se špetkou přičinění se deformaci bravurně vyhýbá. Cviky se naučila milovat, a dokonce si vymýšlí své vlastní. Absolvovala jsem snad všechny vzdělávací programy s pouhou zmínkou o vbočených palcích, studovala jsem ve dne v noci a funkční řešení pro svou dceru jsem našla. Teorii jsem upravila do snadno a rychle zapamatovalené podoby, ať se můžu se svými klienty soustředit na klíčové akční kroky, vedoucí k řešení. Dnes vedu kurzy Jak srovnat vbočený palec bez operace a jednou provždy, na kterých často vidíme zlepšení vbočených palců hned druhý den kurzu. To není zázrak ani náhoda, někomu prostě chybí jen malý kousek do prvního pokroku a pak se mu třeba za měsíc cvičení srovnají i zuby, jako třeba Lucce. Pomohla jsem již stovkám spokojených klientů a o kurzy je čím dál větší zájem.

S vydáním první knihy jsem pevně věřila tomu, že řešení vbočených palců bez bolestivé operace se jednou stane plnohodnotnou možností léčby (zejména kvůli řešení souvisejících problémům). 

Od vydání první knihy uplynuly tři roky a stalo se to! S vydáním druhé knihy pevně věřím tomu, že se klíčové informace nutné k řešení vbočených palců dostanou ke každému v pravý čas.

Za cenu 330,-Kč získáte

 • 236 stran praktických tipů, zkušeností a souvislostí, které můžete začít okamžitě používat.

 • Odborné názory 9 spolupracujících specialistů, kteří se problémy vbočenými palci zabývají také, z toho 1 lékař, specialista s dlouholetou praxí v oboru ortopedie.

 • 11 kapitol, které vás provedou rozhodovacím procesem při řešení vbočených palců.

  • Byť jsou argumenty a metody rozdílné, informace mají vlastně všichni stejné, stačí číst v dostupných zdrojích tak trochu mezi řádky a dát je do kontextu. A přesně to uděláme.
  • Lidsky vás provedu základy anatomie deformace, jak se orientovat z vnějšího pohledu a co se děje uvnitř chodidla.
  • Společně prozkoumáme etiologii (příčiny vzniku) problémů, přidáme nadhled a zjistíme, že zastánci protichůdných teorií řeší projevy jednoho jediného problému. 
  • Odborníci nám poradí, jak řešit akutní stavy, ať se dostaví úleva a požadovaný efekt co nejrychleji.
  • S lékařem nahlédneme do rozhodovacího procesu operatéra.
  • Porozumíme pohybovému systému, jako celku, jednotlivým potřebám všech komponentů, kterým vdechneme celkový soulad.
  • Naučíme se jednoduché cviky, jejichž hloubka, moudrost a vysoký efekt přichází s porozuměním.
  • Ukážeme si, jak získat výsledky cvičení rychleji.
  • Objevíme psychosomatické propojení palců a hlavy.
  • Zjistíme, jak se mohou jedním cvičením na palce zlepšovat i další problémy.
  • A co zmůžeme s cizím vbočeným palcem.

 

+BONUS

Kniha bude vlastnoručně podepsaná autorkou.

A ještě….

+ EXTRA BONUS

1000 Kč sleva na kurzy pořádané v ČR, kde se naučíte pěkně krok za krokem a pod osobním vedením Zuzany Kejíkové si osvojíte novou metodu rovnání vbočených palců, jejíž první výsledky často šokují účastníky kurzů již po prvních 2 dnech cvičení

Pokud zjistíte, že kniha není to pravé pro Vás, nabízím GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ. Stačí mi napsat do čtrnácti dnů od zakoupení a já Vám bez dotazů pošlu peníze zpět.
Zuzana Kejíkováspecialistka na rovnání vbočených palců bez operace

P.S. Toto je limitovaná edice a kusů k prodeji s podpisem je opravdu málo. Možná máte šanci svou knihu získat jen dnes!