Máš na to papír?

Ano, papír mám, dokonce několik. 

Jsem certifikovaný kouč, studovala jsem u Dr. Ivana Černohorského v akademii Mindset koučinku, kurz jsem zakončila závěrečnou zkouškou v roce 2014. Protože mi připadaly klasické koučovací metody málo účinné, od té doby se systematicky vzdělávám v neurolingvistice, hypnóze a práci s podvědomím. 

Abych mohla "sáhnout na člověka", absolvovala jsem masérský kurz s akreditací MŠMT v roce 2013. Protože mi klasické masérské postupy připadaly málo účinné, začala jsem studovat další metody a získávat další certifikáty, abych mohla lidem pomáhat s řešením problémů.

Jakým způsobem probíhá osobní/online spolupráce?

Pracuji formou dialogu tak, aby každý můj klient měl maximální přínos.

Zní to trochu, jako klišé, nicméně k Vám přistupuji individuálně, uvědomuji si, že máte svůj příběh, své bolístky a své vášně. Kombinuji to nejlepší ze všech metod, které znám, aby každý, kdo mě vyhledá měl řešení, které potřebuje. Tím ovšem nekončím, pro mě je také důležité, aby řešení zapadlo do Vaší každodenní rutiny tak, aby bylo motivující.

Pracuješ s podvědomím?

Ano

Každý člověk pracuje každý den s podvědomím svým i ostatních, jen o tom většinou nevíme. Vzdělání pro práci s podvědomím je důležité, aby zásahy do podvědomí nebyly kontraproduktivní. 

Nikdy nepracuji s negativními emocemi, dokud Vás nenaučím předem zmírňovat prožitek z těchto emocí. Odmítám pracovat proto, aby se lidem přihoršilo, proto dodržuji jasná pravidla a etiku práce.