Tištěná kniha: Jak srovnat vbočený palec bez operace a jednou provždy

vám představí novou metodu, která srovná vbočené palce bez bolestivé operace a napořád

Hallux valgus (vbočený palec)

je odborné označení pro bolestivou, nebo nebolestivou deformaci chodidel, která často kazí radost z pohybu a ničí boty ženám, můžům i dětem. Vzhledem k tomu, že vyboulená kost ovlivňuje statiku celé kostry, nekončí utrpení majitelů vbočených palců v botě, ale šíří se mnohem dále.

Souvislosti dokonce sahají tak hluboko,

že lidé se vbočenými palci často trpí dalšími problémy, které se tváří občas jako neřešitelné. Především jsou to problémy jako křečové žíly, hemeroidy, bolestivá menstruace, neplodnost, problémy s otěhotněním, v těhotenství anebo dokonce s impotencí a erekcí, bolesti a úrazy kotníků, lékařsky nevysvětlené křeče v lýtkových svalech, problémy s koleny a migrénami a další.

  • Co je příčinou vbočeného palce a proč vzniká kostka?
  • Kudy se malé vybočení palce přenáší do nepříjemných a urputně setrvávajících potíží?
  • Jak palce srovnáte, proč se také vyzmizíkuje kostka a kdy můžete chronické problémy pustit z hlavy?

Nejen na tyto otázky odpovídá nová metoda rovnání vbočených palců Zuzany Kejíkové,

 jejíž první výsledky často šokují účastníky kurzů již po prvních 2 dnech cvičeníJak je to možné, když na vbočené palce existuje asi milion rad tipů a článků a stejně je to statisticky jedno z nejběžnějších onemocnění chodidel. Běžně se na hallux valgus předepisují korektory, vložky do bot, nebo rovnou lístek do nemocnice. Operace je velmi bolestivá, protože se kost oseká a znovu sešroubuje. Pacient pak tráví 6 týdnů zapečetěn do nechodící sádry a celou dobu čeká v nejistotě, zda se operace povedla. 

  • V čem se nová metoda liší od zaběhaných postupů?
  • Jakými lepšími výsledky překvapuje metoda Zuzany Kejíkové?
  • Kde je ukryto to tajemství úspěchu?

Metoda se jmenuje stabilizace kostí metatarzu (na obrázku růžově) a je založena na předpokladu, že vbočený palec je řešitelný pouze v kontextu celého těla. Jsou-li kosti metatarzu nestabilní, rozjíždějí se od sebe a často vzniká nevzhledná kostka, případně další deformace. Jakmile kosti metatarzu stabilizujeme, drží se u sebe, nedeformuje se palec, malíček, ani další prsty a tzv. kostka má prostor pro regeneraci, nebolí a pokud se nezmenší hned, minimálně se přestane zvětšovat a zmizí později.

Principy stabilizace kostí metatatarzu jsou  jednoduše, lidsky a srozumitelně popsány v knize Jak srovnat vbočený palec bez operace a jednou provždy.

Jmenuji se Zuzana Kejíková a pomáhám lidem rovnat vbočené palce bez operace a napořád. 

Pevně věřím tomu, že řešení vbočených palců bez bolestivé operace se  jednou stane plnohodnotnou možností léčbyJe to totiž jediná možnost, která řeší i s tím spojené problémy, vrací život do nohou a energii do každého dne.

Dnes vedu kurzy Jak srovnat vbočený palec bez operace a jednou provždy, na kterých často vidíme zlepšení vbočených palců hned druhý den kurzu. To se samozřejmě stává a není to zázrak ani náhoda, někomu prostě chybí jen malý kousek do prvního pokroku a pak se mu třeba za měsíc cvičení srovnají i zuby, jako třeba Lucce. Pomohla jsem již stovkám spokojených klientů a o kurzy je čím dál větší zájem.

Před šesti lety, když jsem hledala řešení pro svou dceru, která má hypermobilní klouby (jeden z hlavních předpokladů vzniku vbočených palců), jsem našla velké kulové. Hromadu nesmyslů, které nemohly fungovat, ani kdybych se postavila na hlavu. Absolvovala jsem snad všechny vzdělávací programy s pouhou zmínkou o vbočených palcích, studovala jsem ve dne v noci a funkční řešení jsem našla. Moje holčička se operaci vyhne. 

 

Mrzí mě, že se lidé mnohdy úplně zbytečně trápí třeba bolestí při různých sportech, odpírají si životní radosti a vyhazují nádherné boty jen proto, že nemají dostatek relevantních informací. A nejvíce mě štve to množství zbytečných a někdy bohužel i zpackaných operací, které lidem zhoršují kvalitu života.

A přitom stačí tak málo, pomáhá třeba jen nesedět s nohou přes nohu, při chůzi zatahovat zadek, nebo třeba rovnat kyčle ručníkovou metodou. Protože už jsem se nemohla dívat na to, jak se lidé v tématu úplně zbytečně plácají a vyhazují peníze za nesmysly, vydala jsem knihu Jak srovnat vbočený palec bez operace a jednou provždy.

Knihu doporučuji, pokud se chcete jednoduše rozhodnout, jak vyřešit ten váš vbočený palec a mít k tomu všechny klíčové informace.

Navíc vám odhalím tajemství (nejen) chodidel...

Odteď na jedno mrknutí oka prokouknete nerovnováhu v těle. 

Možná jste o tom zatím ještě neslyšeli, je to opravdu jednoduché a logické a přitom opravdu užitečné. Zejména řešíte-li bolesti a úrazy kotníků, lékařsky nevysvětlené křeče v lýtkových svalech, problémy s koleny a migrénami. Někdy tímto mrknutím také prokouknete souvislosti problémů, jako jsou křečové žíly a hemeroidy, menstruace, neplodnost, problémy s otěhotněním, v těhotenství a nebo dokonce s impotencí a erekcí. Máte-li za sebou také lékařská vyšetření a nenapasovali jste se do žádné diagnózy, pak se třeba můžete některým diagnózám jednoduše vyhnout.

 

 Obvykle v těle něco nehraje pokud objevíte,

¶ že palec není úplně rovný a vidíte malý ohyb (1),

¶ nesměřuje rovně dopředu a uhýbá a může se tvořit tzv. kostka (3),

¶ nebo je mezi palcem a ostatními prsty neobvyklá mezera (2),

¶ anebo je úplně zborcená klenba, resp. obě klenby (4).

Pokud vypozorujete alespoň na jednom z chodidel náznaky deformací na obrázku a současně máte některé ze souvisejících problémů, můžete částečně zajásat, protože máte velkou šanci, že kniha navede Vaše kroky směrem k řešení a úplnému vyřešení.

Nevím, jestli ucítíte jiskřit štěstí ve svých očích stejně jako já ve chvíli, kdy se objevily první pokroky na nožkách mé malé holčičky...

Jistě vím to, že prožívám i ty nejmenší úspěchy svých klientů. 

Oči se mi zalévají slzami pokaždé, když sí představím, jak slečna Jana (z případové studie) díky knize běhá s přáteli po lese a často si nerušeně užívá západ slunce na kopci za městem po boku svého čtyřnohého kamaráda. Také vím, že Nina překonala sama sebe, když měla viditelný pokrok za 17 dní a jako tešinku na dortu díky cvikům na vbočené palce porazila svého přítele na paddleboardu. Petra si poprvé hrdě vyrazila na procházku v žabkách. A Stáňa může naplno řezat oblouky v čerstvě upraveném prašanu, může si užívat zimní radovánky bez křečí, trnutí a nepříjemné bolesti. Už neexistuje žádný limit, který by brzdil její jízdu s větrem o závod.

A jaká je ta vaše představa?

O co by byl ten váš život bohatší bez vbočených palců, bolesti a zničených bot? 

Kolik si ušetříte času, peněz a nervů, když se vyhnete šestitýdenní pracovní neschopnosti s nohou zafixovanou v nechodící sádře a myšlenkama uvězněnýma v nejistotě, zda byla operace vůbec úspěšná? Kolikrát takovou proceduru zvládnete absolvovat? Odpovědi na tyto otázky bohužel získáváme, až taková situace nastane, ale s knihou Jak srovnat vbočený palec bez operace a jednou provždy si takové otázky nemusíte ani pokládat…

…protože za pouhých 300Kč se dostanete vbočeným palcům doslova na kobylku.

Po přečtení knihy budete přesně vědět, CO opravdu funguje a čemu se raději obloukem vyhnout, PROČ máte vbočený palec a JAK účinně odstranit jeho příčinu, JAK srovnat vbočené palce, i když jsou odolné vůči bosé chůzi, JAK si udržet rovné palce dlouhodobě, JAKÉ problémy se halluxům lepí na paty a JAK tyto problémy efektivně řešit. Mimoto získáte jednoduché cviky, díky kterým si budete moci užívat také zdravější, pružnější a štíhlejší tělo bez bolesti zad. 

Samozřejmě nebudu nikomu tvrdit, že se vám palce srovnají pouhým přečtením knihy, nicméně budete mít jasnou představu o celém kontextu problému. Nebudete muset platit desítky tisíc za kurzy, které jsem absolvovala, nestrávíte mládí studiem  a najdete si to pravé řešení pro vás.

Je to vzdušné dílko s vysokou praktickou informační hodnotou. 

Není to žádná bichle napěchovaná tunami odborného textu, u které strávíte stovky hodin na pupku hledáním řešení ukrytého mezi řádky (tak, jako jsem to udělala já). Je to kabelkové balení, psáno jednoduše, věcně, obrázky a texty podporují rychlé pochopení tématu a snadné zapamatování klíčových poznatků. Knihu jsem koncipovala tak, aby byla povzbuzující a podpořila vás, když budete potřebovat, ideální pro chvíle pohody kdekoliv a kdykoliv.

Pevně věřím tomu, že pro vás kniha bude maximálně užitečná, provede vás celou problematikou krok za krokem a užijete si každou větu do posledního písmenka…a kdyby náhodou ne, tak nic neriskujete, protože můžete využít garanci vrácení peněz.Navíc vám na cestu přibalím ještě tyto skvělé DÁRKY:

  • Ihned po připsání platby na účet přistane pdf verze knihy ve vaší e-mailové schránce, takže nemusíte čekat a do čtení se můžete pustit ihned.  
  • Na první stránku vykouzlím vlastnoruční podpis, který uvidíte za pár dní, až budete držet v ruce limitovanou edici knihy. Tímto kniha získává ještě krásnější kouzlo, které potěší.
  • A navíc získáváte slevu 1000Kč na kterýkoliv kurz pořádaný v České republice.

 

Pospěšte si, kniha se již doprodává a dotisk nebude.

Ahoj Zuzka (ak môžem tykať).   Včera mi prišla knižočka, tak som začala čítať. Za pár mesiacov budem mať 50-tku, už 25 rokov mám problémy s chrbticou, ani neviem koľko rokov má trápi halux ...  Je síce už neskoro večer, ale musela som ti napísať lebo od eufórie by som ani nezaspala.....  Som veľmi šťastná že mi ťa nosud dovial.... Krásnu noc a ďakujem.

Dana

Kniha, manuál na lepší život, naděje. Možná všechna tato slova dohromady vystihují knihu „Jak srovnat vbočený palec bez operace a jednou provždy“. Je návodem na osvobození se od mýtů, že lidé s halluxy nemají možnost na cestu životem s rovnými palci, aniž by museli podstoupit nevratný a velmi bolestivý zásah do těla formou operace. V knize se prolínají Zuzčiny osobní zkušenosti, letitá praxe a osvědčené účelově mířené cviky, za které nikdy nepřestanu být vděčná. Je psaná smysluplnými a dobře pochopitelnými řádky, do kterých Zuzka vkládá srdce a osobitý styl. S nejčistším svědomím mohu tuto knihu doporučit všem, kteří se stejně jako já nejsou ochotni smířit s ničím jiným než rovnými palečky bez operace. Zuzi, obrovské děkuji! Slečna Jana z případové studie. Protože s námi Jana sdílí opravdu hodně, přeje si zůstat v anonymitě, aspoň zatím.

Jana z případové studie

Vbočené palce mě provází už od puberty. Má je ale většina lidí, které znám, proto jsem to neřešila. Až do teď. Zvýšila jsem fyzickou zátěž (trénuji na půlmaraton) a začaly mě pekelně trápit snad všechny klouby na nohou. Začala jsem cvičit podle Zuzčiných doporučení a už po pár dnech se mi lépe vstává. Věřím, že když vytrvám, všechny mé problémy zmizí. Cviky jsou navíc jednoduché a zaberou jen pár minut. Knihu doporučuji každému, kdo se chce hýbat bez bolestí a kdo to nechce už jen „doklepat do rakve“. 

Eva Petružálková

Než jsem knihu paní Kejíkové otevřela, něco málo jsem o vbočených palcích věděla. Moje kamarádka totiž vbočený palec má a má na něj navázáno spoustu problémů. Sama jsem si ale myslela, že to není můj případ. Stačilo si však přečíst prvních pár kapitol a bylo mi jasné, jak vzdáleně jsem byla od pravdy. A čím více začtená jsem byla, tím více jsem si uvědomovala, že i mě se tento problém osobně týká. Kniha je velmi čtivá, přečetla jsem ji prakticky jedním dechem. A ani nevadilo, že o anatomii a tělesné kompozici nic nevím. Paní Kejíková vše jednoduše, ale zároveň věcně vysvětluje, takže se do problematiky každý rychle dostane. Z knihy jsem se toho dozvěděla skutečně hodně a přitom není přeplněná nudnou teorií. Nakonec zde najdete i spoustu praktických cviků, za což dávám obrovský palec nahoru. Mnoho odborné literatury totiž obsahuje pouze teorii, ale žádné praktické cviky. Tato kniha je ale opakem, což na ni oceňuji. Knihu doporučuji naprosto všem! Ať už s vbočeným palcem válčíte či nikoliv. Je to velice zajímavá problematika, o které by měl vědět každý a navíc se to týká třeba i vás. Já sama jsem žila v blažené nevědomosti. Kdybych na knihu paní Kejíkové nenarazila, nejspíš bych ani nevěděla, že se u mě plíživě rodí nějaký problém. Jakmile bych začala mít zdravotní problémy, bylo by už nejspíš pozdě.

Natálie Markovskáhttps://www.markovska.net

Dobré odpoledne, včera jsem dostala Vaši knížku a udělalo mi to velikou radost - a mamince pod stromečkem jistě udělá ještě větší, protože si pro ni ani neumím představit lepší dárek. Moc Vám děkuji a přeji krásné Vánoce! Katka Zuzko, kniha včera dorazila a je skvělá! Jsem ráda, že jsem u toho mohla být s Vámi. A že se mi podaří srovnat ty moje bolavé nožky. Moc děkuji a přeji krásné vánoce. Věra Dobrý den, paní Kejíková, moc Vám děkuji za knížku, moc mě potěšila,  je úžasná!! krásně napsaná, dneska jsem ji dočetla.  Jinak tu knížku četl i Táta, říkal, že  by se měla vydat i jinde ve světě, strašně se mu líbila s přátelským pozdravem, Jíta

Jitka