Gratuluji, už Vás dělí jediný krok od komplexního vyřešení vbočeného palce jednou provždy

Po přijetí a zaplacení objednávky ve výši 1699,-Kč, získáváte také bonusy v hodnotě 2598,-Kč

 • eBook: Zatočte s halluxem jednou provždy: Strategie
  Průvodce, díky kterému budete přesně vědět co, jak proč a kdy udělat, abyste se zbavili halluxů jednou provždy. Můžete dělat pouze smysluplné a maximálně efektivní kroky.
 • BONUS #1 Pracovní sešit
  Protože jsem pro Vás připravila také Pracovní sešit k eBooku, včetně obrázkové rekapitulace cviků a checklistu, budete mít stále přehled o tom, kolik práce již máte za sebou.
 • BONUS #2 Test hypermobility
  Jak získat maximum ze života, když jste obdařeni talentem hadích žen. Bonus v hodnotě 1699,-Kč získáváte ZDARMA
 • BONUS #3 Mechanická závada v pohybovém systému
  Jak prokouknout problémy, které souvisejí se vbočenými palci? Bonus v hodnotě 899,-Kč získáváte ZDARMA
 • BONUS #4 Dokumenty k tisku
  Přehledně vše v jednom, ať nemusíte babrat toner.
 • BONUS #5 Doživotní aktualizace
Od mala jsem měla problémy s plochými chodidly a nosila ve většině bot ortopedické vložky. Přesto mě chytaly do chodidel často křeče. Postupně začal vybočovat palec a tak jsem se smířila s tím, že holt dědím diagnózu mojí mámy a začínající vbočený palec bude jen horší a horší. V eBooku Zatočte s Halluxem jednou provždy jsem ale našla překvapující informace a svůj postoj jsem radikálně přehodnotila. Díky Zuzko, že už vím, že diagnóza halluxu není konečná! Jsem šťastná, že jsem našla tvůj podrobný návod a mohla se blíže seznámit s celostní metodou srovnání vbočených palců. Jsem už teď napnutá, jak budu sledovat vlastní proměnu! Děkuji ti za nasměrování k mojí vysněné chůzi bez bolesti!
Anna Černápropagátorka vědomého života, ženství a mateřství www.anna-cerna.cz
eBook jsem přečetla se zájmem a je skvělé se podívat na toto téma z většího nadhledu & na hlubší souvislosti. A taky se zbavit mýtů 🙂 Sama jsem ve fázi, kdy jsem si pořídila korektor a díky Tvému eBooku už vím, že sám o sobě není ideální volbou a že příčinu je potřeba řešit někde jinde. Věřím, že tato metoda může pomoci nejenom s halluxem, ale pomůže k celkovém zkvalitnění zdraví.
Katka DvořákováExpertka na domácí výrobu dárků www.katerinadvorakova.cz
Při objevení e-booku "Zatočte s halluxem jednou pro vždy" jsem se zaradovala, že konečně zatočím s těmi svými. Ale přiznám se, že mě na začátku přepadala nedůvěra, protože článků a různých zázračných rovnátek a vylepšováků jsem už viděla mnoho. Jsem nadšená! Opravdu existuje metoda.Tuto metodu Zuzka představuje a popisuje její průběh s podrobným a názorným popisem cviků. Srozumitelně, hezky a vtipně vysvětluje jak klouby fungují a co s čím souvisí. Takže čtenář po přečtení necvičí bezhlavě, ale ví, co dělá, protože ví, co a jak funguje. Vše názorně ukazuje na obrázcích se slámkou. Jsem šťastná, že se mi tento e-book dostal do rukou ještě před návštěvou lékaře nebo dokonce před podstoupením operace. E-book doporučuji, všichni máme naději s halluxem zatočit. Zachraňme si nohy!
Petra Vronková Brychtováprůvodkyně v El Rocío (Huelva) www.petrainelrocio.com

Potřebujete pomoc?

Napište mi na zuzana.kejikova@email.cz nebo volejte na 603 229 148.

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.