ANO, objednávám online konzultaci se Zuzkou (60 min.)

Chcete opravdu srovnat své vbočené palce bez operace a spolehnout se na své nohy na 100%? Bez ohledu na to, kde jste teď a kam se chcete dostat v budoucnu, ať už je to zdolání příkré skalní stěny, nebo procházka na jehlách.

Předtím, než se začtete dále, budu ráda, když se zamyslíte nad tím, že tohle není jedno z těch řešení slibujích zázračné výsledky do dvou týdnů. To není ani možné. Vlastně ano, pokud jste ve fázi, kdy palce nepotřebují tolik regenerace, tak výsledek někdy jen vypadá, jako zázrak.

Pokud řešíte vbočené palce, ploché nohy a jakékoliv další deformity a související problémy, je třeba nejdříve přestat problémy vyrábět a vytvořit prostor pro regeneraci, pak teprve regenerovat a užívat si výsledky.

Celý proces je jednoduchý, když chápeme klíčové body, na které je třeba se soustředit a tomu přizpůsobíme cviky, které cvičíme. Pak zaberou kolem 15minut denně. Samozřejmě můžete cvičit více a výsledky se mohou dostavit rychleji, o to důležitější je mít vedení a svůj čas investovat efektivně.

Slevový kód je "mam-knihu" bez uvozovek. Pokud knihu má někdo z rodiny, je to v pořádku a dle e-mailu nákup samozřejmě dohledáme. Pokud knihu nemáte, opravdu doporučuji její vlastnictví a alespoň proslistování před konzultací.

P.S. Pokud produkt chctete a kdyby něco nefungovalo, vyplňte objednávku a kontaktujte mě na info@zuzanakejikova.cz a já objednávku upravím ručně.

Potřebujete pomoc?

Napište mi na zuzana.kejikova@email.cz nebo volejte na 603 229 148.

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.