Skvělá cesta, po které půjdu dál.

Milá Zuzko,

konečně se dostávám k nějakému tomu psaní, abych vám vyjádřila, jak moc si vážím vaší práce a jak moc cítím, že mi vaše vedení pomáhá. Doufám, že nezabřednu do nudné, sáhodlouhé slohové práce :)) (někdy moc neumím být stručná.) :))

Tak tedy:

Hned od začátku mi bylo jasné, že se “něco děje”.

To něco bylo velice příjemné – od první procházky po našem úvodním společném cvičení jsem cítila, že jím získávám energii. Tím, že kyčle, kolena i kotníky vracím do původního nastavení, spotřebuji při chůzi mnohem méně sil.

Což je skvělé, protože chodím moc ráda a docela dost. …

Motivace ke cvičení je veliká, když člověk cítí takové pokroky hned od začátku..! 🙂

Cvičím, cvičím, ale po čase mi přijde, že rovnání palce není nijak výrazné, a tak vás žádám o druhou konzultaci. To už máte pro mě připravené jiné cviky (což je důkaz, že metodu stále zdokonalujete a nespíte na vavřínech) a já si skutečně užívám a moc vážím toho, jakou trpělivost máte při vedení, jak mi vysvětlujete, jak a co s čím v těle souvisí, proč mám dělat to a to, tak a tak. Jsem člověk, který prostě musí znát souvislosti, nespokojím se s jednoduchými odpověďmi. Každá věc, kterou dělám, musí dávat smysl. a vaše vedení dává smysl od začátku do konce. … a taky si na základě vašeho podrobného vysvětlení “kosterní mechaniky” uvědomuji, jak moc jsem své kyčle celý život rasila, chudáčky… 🙁

Sleduji vaše videa a přemýšlím,

kde je zakopán úplně původní spouštěč, protože vím, že naše těla jsou odrazem našich duší a hledám… něco se z vašich videí dozvídám, ale pak mi “náhodou” před očima vyskočí článek o bedro–kyčlo–stehenním svalu, který mi ještě dovysvětluje mnohé souvislosti – já je prostě fakt potřebuji! :))

No, aby mě vesmír ujistil ještě víc, po několika týdnech cvičení nových cviků, vědomé chůze a přemýšlení, co ještě bych pro svou kostřičku mohla udělat, mi na fb vylítne zpráva o tom, že za rohem od místa, kde bydlím, otevřel mudr. smíšek centrum sm systému. takže další “náhoda”, další synchronicta. 🙂 …hned, jak budu v Praze, zajdu tam a začnu se cvičením tohoto systému – který propagujete a kterému věříte. poněvadž já zase věřím vám a výsledkům vaší práce. 🙂

I když se mi samotný palec zatím nějak extra nehýbe, tak přestal bolet

a i výsledky, kterých dosahuji, pro mě znamenají hodně. Zesílila mi oslabená noha, chůze pro mě znamená menší námahu (no kdo by toto neocenil?), rovná se mi páteř, zesilují břišní svaly – takže hubnu v pase (taky dobrej benefit, no ne?). 🙂 A to, proč se mi palec zatím nerovná, už vím taky. Mám hypermobilní klouby, kyčel levé nohy mi “vyskakuje” při každém kroku… asi to bude trvat trochu déle, než jsem původně čekala, ale – jak jsem už psala – i to, co mi cvičení doteď přineslo, je skvělý výsledek.

Když tahám ruce do stran, uvědomuji si, že už mě prsty nebrní jako na začátku, takže asi taky dobrý! 🙂

Skvělá cesta, po které půjdu dál.

Ještě jednou vám moc děkuji za vaší trpělivou, zodpovědnou a pečlivou práci a přeji hodně narovnaných palečků 🙂

mějte se krásně… <3

Jana Benetková,

grafik

 

Vše, co se naučila Jana a tolik jí pomohlo ( a mnohem více) se naučíte na kurzu v Brně.

kurz Brno

Zuzana Kejíková
Zuzka pomáhá lidem pochopit, proč obvyklé metody řešení vbočených palců opakovaně selhávají a své klienty s radostí učí, jak díky účinnému odstranění příčiny a efektivnímu nastartování regeneračních procesů, srovnat vbočené palce jednou provždy. "Napsala jsem pro Vás krátké pojednání o tom, jak se dívat na řešení vbočeného palce, aby přestal blokovat genialitu Vašeho těla a také Vás nasměruji k jeho vyřešení, stáhnete si jej kdykoliv zdarma zde: Kdyby Váš vbočený palec uměl mluvit, nestačili byste se divit, jak drsně by Vám vynadal"
Komentáře