Když něco děláš srdcem, celý Vesmír se spojí, aby ti pomohl…

Poprvé v životě jsem zažila zázrak, Vánoční zázrak a jsem za něj tak vděčná, že to neumím vyjádřit ani slovy, ani nakreslit, prostě mi  “jen” po tvářích stékají horké slzy vděčnosti.

170 parťáků mi pomohlo splnit sen a stát se autorkou knihy, jejíž vydání jsem si nemohla dovolit financovat z vlastních zdrojů.

Byla doba, kdy tohle bylo jen moje tajné přání, tajně jsem doufala, že se jednou stane zázrak a já se ze dne na den stanu člověkem, kterým chci být.

Ale pořád nic.

Potom mi vstoupila do života slečna Jana (hlavní hvězda případové studie). Došlo mi, že díky mým zkušenostem se vbočenými palci, by bylo velmi sobecké se schovávat ve své své komfortní zóně a nechat si všechno, co vím pro sebe a pro Amálku. Cítila jsem se tak živá, když jsem slečně Janě pomáhala k největším halluxovým úspěchům za celý její život. I když se mi v životě zhroutilo snad všechno, co mohlo, stejně jsem byla šťastná (a to jsem slečně Janě pomáhala zdarma, protože jsem měla přerušenou živnost).

Došlo mi, kým jsem a kým chci být.

Jestli teď čekáte, že jsem prozřela a všechno se stalo ze dne na den…nooo, ne tak docela. Trvalo mi asi tak půl roku, než moje videa začala vypadat aspoň trochu k světu, rok od doby, co jsem si uvědomila, že mou vášní je pomoc lidem a asi tak 5 let od doby, co jsem si uvědomila, že vlastně vůbec nedělám nic, čím bych lidem konzistentně pomáhala.

Všechno ve mě vřelo, pokaždé, když jsem rozklikla reklamu na nějaký zázrak typu narovnejte palec za tři týdny. Nemohla jsem čekat už ani minutu, jenže jsem byla ňouma a nedokázala jsem nikoho přesvědčit, aby mi chvíli věnoval pozornost, natož, aby mi věřil. A ještě v něčem, co ortoped smete bez mrknutí oka ze stolu. Proto jsem v létě oslovila Miriam Štolfovou, aby mě naučila točit videa. Její e-book mi nestačil, protože jsem byla megajelito. Po nekonečném přemlouvání se nade mnou Miriam slitovala a vedla mě osobně.

Pak jsem viděla kurz Martiny Brandové Mrcha versus hodná holčička a došlo mi, že stále nejsem člověkem, kterým chci být, protože jsem hodná holčička a ustupuji ve věcech, které jsou pro mě důležité.

Rozhodla jsem se udělat kampaň na Startovači. Pustila jsem se do toho bez strategie, po prvním týdnu jsem byla v koncích, navíc jsem zjistila, že bez předprodejní fáze je přes 60% takových projektů neúspěšných.

Nevzdala jsem se a začala jsem žádat o pomoc, až na pár výjimek mi pomohli všichni, které jsem o pomoc požádala. Čekala jsem, že to bude spíš naopak. Byla jsem připaravená na útoky, ošklivé komentáře a strašně moc jsem se toho bála.

Nakonec to bylo naopak, ještě po skončení kampaně jsem objevila krásné a povzbudivé komentáře, které moji parťáci přidali k příspěvku.

Ke gratulacím k úspěšnému završení projektu se připojila Lenka se vzkazem:

Když něco děláš srdcem, celý Vesmír se spojí, aby ti pomohl…

Přesně tak jsem to cítila po celou dobu kampaně.

A navíc jsem získala několik přátel, se kterými bych šla i do pekla.

Děkuji Vám!

Zuzana Kejíková
Zuzka pomáhá lidem pochopit, proč obvyklé metody řešení vbočených palců opakovaně selhávají a své klienty s radostí učí, jak díky účinnému odstranění příčiny a efektivnímu nastartování regeneračních procesů, srovnat vbočené palce jednou provždy. "Napsala jsem pro Vás krátké pojednání o tom, jak se dívat na řešení vbočeného palce, aby přestal blokovat genialitu Vašeho těla a také Vás nasměruji k jeho vyřešení, stáhnete si jej kdykoliv zdarma zde: Kdyby Váš vbočený palec uměl mluvit, nestačili byste se divit, jak drsně by Vám vynadal"
Komentáře