Varování: Vbočený palec ohrožuje celé Vaše tělo

kostra a problemy

Proč je vbočený palec problém, který bychom v žádném případě neměli přehlížet.

Před čím nás varuje špička ledovce a co si zaslouží naši pozornost? Které problémy můžete mít a vůbec nemusíte tušit, že zrovna tenhle problém souvisí se vbočeným palcem. Některé z těchto problémů jsou velmi urputné a nezbavíte se jich, dokud nevyřešíte příčinu vbočencýh palců.

 

vbočené palce: související porblémy

 

Chci, ať jdete rovnou k řešení.

Proto Vás ve svých radách “Zatočte s halluxem jednou provždy” navedu přímo k řešení, díky kterému vbočené palce vyřešíte.

Vbočený palec vzniká vychýlením prvního metatarzu do boku. Jenže metatarz se nerozhodne utéct od ostatních prstů jen tak ze srandy, ani se nepohádala s ostatními prsty.

První metatarz pracně dorovnává nerovnováhu, kterou vytváříte při chůzi, což znamená, že vychýlení prvního metatarzu je důsledkem. V mých radách “Zatočte s halluxem jednou provždy” Vás naučím vyřešit příčinu vychýlení prvního metatarzu. Naučíte se metatarz stabilizovat, což už samo o sobě má vliv na úlevu od bolestí, pokud nějaké máte a pozitivně ovlivníte celé tělo. Teprve poté pracujete na obnovení fyziologické polohy prvního metatarzu v kontextu celého těla. Obnovení funkce palce je taková třešinka na dortu, kterou získáte jako bonus v průběhu procesu.

 

Můžete mít problém úplně s každou částí těla, s každým svalem, s každu kostí, s každým nervem, s každým orgánem. Obvykle to jsou problémy, které s lékařem nedokážete vyřešit, na které nezabírají chemické léky, a které Vám přesto otravují život.

Mezi tyto problémy patří

Arytmie

Astma

Bolest zad

bolesti hlavy

Bronchitida

Epileptické záchvaty

Hemeroidy

Houser

hyperkyfoza

hyperlordoza

Chrapot

Chronické potíže vedlejších nosních dutin

Ischias (ústřel, houser)

kladívkové prsty

Krátkozrakost

Křečové žíly

kyfóza

lordóza

madla lásky

Menstruační potíže, bolesti

migrény

neplodnost

Ostruha na patě

Plochý zadek, celkově držení těla, tvar

postavy

Poruchy koncentrace u dětí

posunutá pánev

Potíže s čelistmi

Potíže s polykáním

Potíže v ramenou

problémy s očima

problémy s prostatou

Problémy s hrtanem

Problémy s koleny, kotníky

problémy se spodní čelistí

Roztroušená skleróza

skolióza

Střevní potíže

svalové bolesti a křeče

syndrom karpálního tunelu

těhotenské potíže

tenisový loket (epicindylitis)

Ústřel

Uši – problémy-šumění, tinnitus

Výhřez ploténky

Vysoký krevní tlak

Závratě

Zažívací potíže

 

Ve svých radách “Zatočte s halluxem jednou provždy” Vás navedu přímo k řešení, díky kterému vbočené palce vyřešíte a navíc podkopete základy souvisejících problémů, ať už jsou jakékoliv.

Zuzana Kejíková
Zuzka pomáhá lidem pochopit, proč obvyklé metody řešení vbočených palců opakovaně selhávají a své klienty s radostí učí, jak díky účinnému odstranění příčiny a efektivnímu nastartování regeneračních procesů, srovnat vbočené palce jednou provždy. "Napsala jsem pro Vás krátké pojednání o tom, jak se dívat na řešení vbočeného palce, aby přestal blokovat genialitu Vašeho těla a také Vás nasměruji k jeho vyřešení, stáhnete si jej kdykoliv zdarma zde: Kdyby Váš vbočený palec uměl mluvit, nestačili byste se divit, jak drsně by Vám vynadal"
Komentáře