Varování!!! Barefooty jsou na něj krátké a korektor ho zhorší

Na co jsou barefooty obvykle krátké? Jak to souvisí se vbočeným palcem? A proč nestojí za to bezhlavě viklat, lomcovat a odtlačovat?

Vzniku vbočeného palce předchází vychýlení metatarzu z jeho fyziologické polohy, jakkoliv jsou barefooty prospěšné a aktivují ty správné svaly, které při chůzi potřebujeme, na vbočený palec jsou prostě krátké.

Když máte vbočený palec, vidíte charakteristické vybočení, jenže to je jen špička ledovce. Ráda bych Vám řekla, že vbočený palec jde vyřešit korektorem, protože kdyby to šlo jen korektorem, ušetřila bych si stovky bezesných nocí, když jsem hledala smysluplné řešení pro svou dceru.

Když chcete vyřešit vbočený palec, je třeba se k tomu postavit komplexně. Takové komplexní řešení poznáte tak, že Vás dovede minimálně ke stabilizaci prvního metatarzu tak, aby se dále nezhoršoval. Barefooty Vám pomohou v mnoha různých ohledech, ale jejich samotné nošení Vám metatarz nestabilizuje. Naopak, rozhodnete-li se pro komplexní řešení, které uvádím ve svých radách: Zatočte s halluxem jednou provždy, bude pro Vás životní styl bosonožců skvělým urychlovačem pokroků.

Bezhlavé viklání, lomcování a odtlačování je již dávno pasé a můžete si tím ublížit – více ve videu.

Skutečný příběh o tom,  jak se moje znalosti potkaly s velkou touhou srovnat palečky a jak vznikl největší palečkový úspěch v životě jedné úžasné slečny.

Případová studie

 

Jak moc křivé palce dokážete zachránit bez sekání?

Kdy je kloub ještě schopen regenerace?

Jak velké kostky Vaše tělo dokáže vstřebat?
Jak se dívat své vbočené palce a ostatní klouby?
Reálný příklad z praxe a skutečný příběh velkého palečkového úspěchu.
Zuzana Kejíková
Zuzka pomáhá lidem pochopit, proč obvyklé metody řešení vbočených palců opakovaně selhávají a své klienty s radostí učí, jak díky účinnému odstranění příčiny a efektivnímu nastartování regeneračních procesů, srovnat vbočené palce jednou provždy. "Napsala jsem pro Vás krátké pojednání o tom, jak se dívat na řešení vbočeného palce, aby přestal blokovat genialitu Vašeho těla a také Vás nasměruji k jeho vyřešení, stáhnete si jej kdykoliv zdarma zde: Kdyby Váš vbočený palec uměl mluvit, nestačili byste se divit, jak drsně by Vám vynadal"
Komentáře